Stěhování

zařídíme:

Pokud se budete stěhovat, máme pro Vás připraveny 4 vozy i s posádkou.


stavební činnost

rozsah prací:

Plánujete rekonstruovat nemovitost? I tady pro Vás máme řešení. Spolupracujeme se všemi řemeslníky a vybereme pro Vás toho nejlepšího.


Pojištění

výhodné smlouvy:

Správně nastavené pojištění bydlení je schopno výrazně snížit dopad způsobený nečekanými událostmi: od přírodních katastrof po vyhořelý byt od zapomenuté zapnuté varné konvice. Produkty pojištění, týkající se bydlení sahají v dnešní době, mnohem dál než jen k pojištění nemovitosti a domácnosti, které je určeno všem, kteří bydlí v domácnosti, nebo vlastní nemovitost. Pojišťovny se snaží podchytit veškeré možnosti bydlení a tak se můžete pojistit i proti neplacení nájemného či proti ztrátě klíčů.


Lama real

proč Lama real

Na začátku každého obchodu, stojí vždy dvě strany - prodávající a kupující. Většinou mezi nimi bývá i prostředník, a tou je v případě nemovitostí, realitní kancelář. Ta si za svoji práci často účtuje nemalou provizi. Ne všechny "realitky" jsou ale stejné.

Proto vznikla tato realitní kancelář, a to i v době celosvětové finanční recese. Jejím cílem je přinést nové myšlení, na tolik diskutovaném, realitním trhu a nabídnout široké spektrum služeb s touto činností spojených. Rozhodli jste se koupit (prodat) pozemek, byt, nebo dům, vyhledá pro Vás rychlé a kvalitní řešení. Zařídí pro Vás financování a pojištění, veškeré právní služby, ocenění nemovitostí, zbaví Vás exekucí, zařídí pro Vás stěhování, stavební úpravy a nechá vypracovat potřebné dokumentace.


Kontakty

Lama real

Prostějovská 1078/10
Hradec Králové - Nový Hradec Králové

E-mail: [email protected]

IČ: 64798208

 

* Povinné údaje